Фляга-термос Laken Thermo Bottle - Classic 0.5 0.5 л
Фото 10 |
Laken Thermo Bottle - Classic 0.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laken Thermo Bottle - Classic 0.5 0.5 л
Усі ціни 36 →Термобутылка Laken 0,5л Plain TA5 | 1 256 грн. |
Термопляшка LAKEN Classic Thermo 0,5L Blue (TA5A) TA5A | 1 256 грн. |
Термофляга Laken Classic Thermo 0,5 L Khaki (1004-TA5K) | 1 256 грн. |
Термобутылка Laken Classic Thermo 0,5 л Blue TA5A | 1 256 грн. |
Термобутылка Laken 0,5л Yellow TA5Y | 1 256 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Laken Thermo Bottle - Classic 0.5
Ціни на Laken Thermo Bottle - Classic 0.5 |
---|---|---|---|---|
Laken Thermo Bottle - Classic 0.35 0.35 л | від 1 138 грн. | 10 пропозицій | ||
Laken Thermo Bottle - Classic 0.5 0.5 л | від 1 256 грн. | 45 пропозицій | ||
Laken Thermo Bottle - Classic 0.75 0.75 л | від 1 352 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →