Фляга-термос Laken Summit Thermo Bottle 0.35L 0.35 л
Фото 7 |
Laken Summit Thermo Bottle 0.35L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laken Summit Thermo Bottle 0.35L 0.35 л
Усі ціни 27 →Термобутылка Laken Summit Thermo Bottle 0,35 л Red TS3R | 1 247 грн. |
Термопляшка LAKEN Summit Thermo Bottle 0.35 L Green (TS3V) TS3V | 1 247 грн. |
Пляшка для води Laken Summit Thermo Bottle 0,35 L LJ Freskito (1004-LTS3F) | 1 453 грн. |
Термобутылка Laken Summit Thermo Bottle 0,35L + NP Cover Pichichi LTS3FP | 1 050 грн. |
Термобутылка Laken Summit Thermo Bottle 0,35L + NP Cover Bambinos LTS3FB | 1 050 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →