Фляга-термос Laken Kukuxumusu Loop 1.0 1 л
Laken Kukuxumusu Loop 1.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laken Kukuxumusu Loop 1.0 1 л
Бутылка Laken Futura 1 л Pink 73-PI | 437 грн. |
Фляга Laken Futura 1L Blue (LAK-73-A) | 437 грн. |
Фляга Laken Futura 1L Pink (LAK-73-P) | 437 грн. |
Фляга Laken Futura 1L Granite (LAK-73-G) | 437 грн. |
Модификації Laken Kukuxumusu Loop 1.0
Ціни на Laken Kukuxumusu Loop 1.0 |
---|---|---|---|---|
Laken Kukuxumusu Loop 0.6 0.6 л | від 378 грн. | 5 пропозицій | ||
Laken Kukuxumusu Loop 0.75 0.75 л | від 420 грн. | 4 пропозиції | ||
Laken Kukuxumusu Loop 1.0 1 л | від 437 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →