Фляга-термос Laken Thermo Bottle - Classic 0.35 0.35 л (TA3)
Фото 10 |
Laken Thermo Bottle - Classic 0.35 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laken Thermo Bottle - Classic 0.35 0.35 л
Усі ціни 8 →Термобутылка Laken 0,35л Cyan TA3AC | 1 138 грн. |
Термофляга Laken Classic Thermo 0,35 L Fucsia (1004-TA3FS) | 1 138 грн. |
Термобутылка Laken 0,35л Green TA3V | 1 138 грн. |
Термофляга Laken Classic Thermo 0,35 L Green (1004-TA3V) | 1 138 грн. |
Термофляга Laken Classic Thermo 0,35 L Cyan (1004-TA3AC) | 1 138 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Laken Thermo Bottle - Classic 0.35
Ціни на Laken Thermo Bottle - Classic 0.35 |
---|---|---|---|---|
Laken Thermo Bottle - Classic 0.35 0.35 л | від 1 138 грн. | 10 пропозицій | ||
Laken Thermo Bottle - Classic 0.5 0.5 л | від 1 256 грн. | 45 пропозицій | ||
Laken Thermo Bottle - Classic 0.75 0.75 л | від 1 352 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →