Фляга-термос Laken Futura Thermo 0.75 0.75 л
Фото 11 |
Laken Futura Thermo 0.75 0.5 л0.75 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laken Futura Thermo 0.75 0.75 л
Усі ціни 10 →Термобутылка Laken Futura Thermo 0,75 л TE7K | 1 247 грн. |
Термопляшка LAKEN Futura Thermo 0,75L Red (TE7R) TE7R | 1 247 грн. |
Термофляга Laken Futura Thermo 0,75 L Yellow (1004-TE7Y) | 1 247 грн. |
Бутылка Laken Futura 0,75 л Khaki 72-K | 420 грн. |
Термофляга Laken Futura Thermo 0,75 L Red (1004-TE7R) | 1 247 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Laken Futura Thermo 0.75
Ціни на Laken Futura Thermo 0.75 |
---|---|---|---|---|
Laken Futura Thermo 0.5 0.5 л | від 1 163 грн. | 28 пропозицій | ||
Laken Futura Thermo 0.75 0.75 л | від 1 247 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →