Сковорідка Lamart Olive LT1194 28 см
Lamart Olive LT1194 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lamart 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lamart.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lamart Olive LT1194 28 см
Сковорода Lamart Olive 28х5.5 см (LT1194) | 1 196 грн. |
Сковорода Lamart Olive 28 х 5.5 см (LT1194) | 1 035 грн. |
Сковорода Lamart Olive LT1194 (28 см) | 970 грн. |
Модификації Lamart Olive LT1194
Ціни на Lamart Olive LT1194 |
---|---|---|---|---|
Lamart Olive LT1192 20 см | від 649 грн. | 5 пропозицій | ||
Lamart Olive LT1193 24 см | від 790 грн. | 5 пропозицій | ||
Lamart Olive LT1194 28 см | від 970 грн. | 5 пропозицій | ||
Lamart Olive LT1195 30 см | від 1 041 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →