Сковорідка Fissman Fiore 14294 26 см
Fissman Fiore 14294 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Fiore 14294 26 см
Усі ціни 13 →Fissman Fiore 26x5.2 см (14294) | 1 217 грн. |
Fissman Fiore 26x5.2 см (14294) | 1 217 грн. |
Пательня Fissman Fiore 26см (14294) | 1 243 грн. |
Сковорода Fissman Fiore 26 см 14294 | 1 223 грн. |
Сковорода Fissman Fiore 26cм алюміній з антипригарним покриттям 14294 | 930 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Fissman Fiore 14294
Ціни на Fissman Fiore 14294 |
---|---|---|---|---|
Fissman Fiore 14292 20 см | від 679 грн. | 5 пропозицій | ||
Fissman Fiore 14293 24 см | від 951 грн. | 15 пропозицій | ||
Fissman Fiore 14294 26 см | від 930 грн. | 15 пропозицій | ||
Fissman Fiore 14295 28 см | від 1 134 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →