Об'єктив Laowa 11mm f/4.5 FF RL (VE1145RF)
Відео 3 |
Laowa 11mm f/4.5 FF RL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laowa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laowa 11mm f/4.5 FF RL
Усі ціни 9 →Объектив для фотоаппарата Laowa 11mm f/4.5 Ff Rl Sony Fe VE1145FE | 29 141 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Laowa 11mm f/4.5 Ff Rl Sony Fe VE1145FE | 29 452 грн. |
Laowa 11mm f/4.5 FF RL | 53 095 грн. |
Laowa 11mm f/4.5 FF RL Canon RF VE1145RF | 30 521 грн. |
Laowa 11mm f/4.5 FF RL - stałoogniskowy do Sony E Laowa 11mm f/4.5 FF RL S | 41 760 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →