Об'єктив Laowa 12mm T2.9 Zero-D Cine (VE1229CC)
Фото 4 |
Laowa 12mm T2.9 Zero-D Cine |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laowa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laowa 12mm T2.9 Zero-D Cine
Усі ціни 9 →Объектив для фотоаппарата Laowa 12mm t/2.9 Zero-D Cine Canon Rf | 63 201 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Laowa 12mm t/2.9 Zero-D Cine Canon Rf | 63 926 грн. |
Laowa 12mm T2.9 Zero-D Cine | 101 557 грн. |
Laowa 12mm t/2.9 Zero-D Cine (Canon RF) VE1229RFCM | 64 324 грн. |
LAOWA VO0937 Venus Optics 12mm T2.9 Zero-D Cine | 86 240 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →