Об'єктив Laowa 65mm f/2.8 2X Ultra-Macro
Відео 2Фото 11 |
Laowa 65mm f/2.8 2X Ultra-Macro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laowa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laowa 65mm f/2.8 2X Ultra-Macro
Усі ціни 13 →Макрооб'єктив Laowa 65mm f/2.8 2X Ultra-Macro APO | 21 509 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Laowa 65mm f/2.8 2X macro Apo Eos M VE6528EOSM | 16 675 грн. |
Объектив для фотоаппарата Laowa 65mm f/2.8 2X macro Apo Eos M VE6528EOSM | 16 535 грн. |
Объектив Venus Optics Laowa 65mm f/2.8 2x Ultra Macro APO Lens for Sony E | 15 930 грн. |
Об'єктив Venus Optics Laowa 65 Mm F/2,8 2X Ultra Macro Apo Nikon Z | 23 370 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →