Рушникосушарка LARIS Zmeevik 32 500x500
Фото 5 | від 2 041 до 3 690 грн. Порівняти ціни 23 → |
Модифікації LARIS Zmeevik 32 9
Характеристики
LARIS Zmeevik 32 500x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LARIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LARIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки LARIS Zmeevik 32 500x500:
- Діаметр труби: Ø32, товщина 2 мм
- Вид різьблення — 1" зовнішня
Де купити LARIS Zmeevik 32 500x500
Сортувати
Водяна рушникосушарка Laris Змійовик 32 РС3 500 х 500 1 "зовн. 71207200 71 | 2 490 грн. |
Laris Laris Змеевик 32 РС3 500x500 (71207200) 71207200 | 2 490 грн. |
Laris Полотенцесушарка водяна Laris Змійовик 32 РС3 500х500 Зовнішнє різьб | 2 041 грн. |
Водяна рушникосушарка Laris Змійовик 32 РС3 500 х 500 1" (71207200) | 2 042 грн. |
Водяной полотенцесушитель Laris Змеевик 32 РС3 500 х 500 1" 2768-03 | 2 490 грн. |
ще пропозиції 18 → |
Закрити
Рекомендуємо