Рушникосушарка LARIS Zmeevik 32 400x500
Фото 4 | від 1 662 до 2 475 грн. Порівняти ціни 15 → |
Модифікації LARIS Zmeevik 32 9
Характеристики
LARIS Zmeevik 32 400x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LARIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LARIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки LARIS Zmeevik 32 400x500:
- Діаметр труби: Ø32, товщина 2 мм
- Вид різьблення — 1" зовнішня
Де купити LARIS Zmeevik 32 400x500
Сортувати
Водяна рушникосушарка Laris Змійовик 32 РС3 400 х 500 1 "зовн. 71207198 71 | 2 028 грн. |
Laris Laris Змеевик 32 РС3 400x500 (71207198) 71207198 | 2 028 грн. |
Laris Полотенцесушарка водяна Laris Змійовик 32 РС3 400х500 Зовнішнє різьб | 1 662 грн. |
Водяна рушникосушарка Laris Змійовик 32 РС3 400 х 500 1" (71207198) | 1 663 грн. |
Ларис ЗМЕЕВИК 32 РС3 400 Х 500 71207198 | 2 028 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Рекомендуємо