Літня шина Lassa Competus H/P 255/60 R18 112V
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Lassa Competus H/P 255/60 R18 112V 255/60 R18 112 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Competus H/P 255/60 R18 112V
Усі ціни 26 →Lassa Competus H/P 255/60 R18 112V XL | 4 954 грн. |
Lassa Competus H/P 255/60 R18 112V XL | 5 130 грн. |
Шина Lassa Competus H/P 255/60 R18 112V XL | 4 978 грн. |
Lassa Competus H/P (255/60R18 112V) | 5 610 грн. |
Летние шины Lassa Competus H/P 255/60 R18 112V XL 1000429642 | 5 153 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lassa Competus H/P 255/60 R18 112V
Ціни на Lassa Competus H/P 255/60 R18 112V |
---|---|---|---|---|
Lassa Competus H/P 255/60 R18 112V | від 4 766 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →