Літня шина Lassa Driveways 215/45 R17 91W
Відео 8Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Lassa Driveways 215/45 R17 91W 215/45 R17 91 W 215/45 R17 91 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Driveways 215/45 R17 91W
Lassa DRIVEWAYS 215/45 R17 91W XL (9063738171) | 5 620 грн. |
Шини Lassa Driveways 215/45 ZR17 91W XL | 5 517 грн. |
Lassa Driveways 215/45 R17 91W XL 21941500 | 5 130 грн. |
Lassa Driveways 215/45 R17 91W XL | 5 486 грн. |
Відеоогляди
Модификації Lassa Driveways 215/45 R17 91W
Ціни на Lassa Driveways 215/45 R17 91W |
---|---|---|---|---|
Lassa Driveways 215/45 R17 91W | від 5 130 грн. | 4 пропозиції | ||
Lassa Driveways 215/45 R17 91Y | від 3 498 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →