Літня шина Lassa Driveways Sport Plus 235/45 R17 97Y
Виберіть розмір шин
Lassa Driveways Sport Plus 235/45 R17 97Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Driveways Sport Plus 235/45 R17 97Y
Усі ціни 26 →Lassa Driveways Sport+ 235/45 R17 97Y XL | 3 445 грн. |
Lassa Driveways SportPLUS 235/45 R17 97Y XL | 3 230 грн. |
Шина Lassa Driveways Sport+ 235/45 R17 97Y XL | 3 350 грн. |
Lassa Driveways Sport+ 235/45 R17 97Y XL | 3 773 грн. |
Шини Lassa Driveways Sport+ 235/45 R17 97Y XL | 3 919 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →