Літня шина Barum Vanis 2 185/75 R16C 104R
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Barum Vanis 2 185/75 R16C 104R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Vanis 2 185/75 R16C 104R
Усі ціни 36 →Шина Barum Vanis 2 185/75 R16C 104R | 3 134 грн. |
Barum Vanis 2 185/75 R16C 104/102R | 3 164 грн. |
Barum Vanis 2 185/75 R16C 104/102R | 3 280 грн. |
Barum Vanis 2 (185/75R16C 104R) | 3 145 грн. |
Barum Vanis 2 185/75 R16C 104/102R | 3 759 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →