Матрац Latona Prime Noble Platinum Comfort 140x200
від 19 682 до 21 163 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:безпружинний Жорсткість:вище за середню (4) Навантаження:до 150 кг Висота:20 см |
Модифікації Latona Prime Noble Platinum Comfort 14
Характеристики
Latona Prime Noble Platinum Comfort 140x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Latona Prime Noble Platinum Comfort 140x200
Сортувати
Матрас Highfoam Noble Platinum Comfort 140х200 + наматрасник в подарок | 19 682 грн. |
HighFoam Матрас Noble Platinum Comfort 140x200 | 21 163 грн. |
Матрац безпружинний Noble Platinum Comfort 140x200 | 21 163 грн. |
Матрац HighFoam Noble Platinum Comfort 140x200 | 21 163 грн. |
Матрац Highfoam Noble Platinum Comfort 140х200 см (MTH-30434) | 21 163 грн. |
Матрац Highfoam Noble Platinum Comfort 140х200 см (EVR-5119) | 21 163 грн. |
Закрити
Рекомендуємо