Матрац Latona Prime Zephyr Lazy Muss 180x200
від 9 240 до 12 419 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 100 кг Висота:15 см |
Модифікації Latona Prime Zephyr Lazy Muss 16
Характеристики
Latona Prime Zephyr Lazy Muss 180x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Latona Prime Zephyr Lazy Muss 180x200:
- Чохол — стрейч-жаккард, знімний на блискавці
Де купити Latona Prime Zephyr Lazy Muss 180x200
Сортувати
Матрас Highfoam Zephyr Lazy Muss 180х200 + наматрасник в подарок | 9 240 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Muss 180х200 см (EVR-5453) | 12 419 грн. |
Матрац Zephyr Lazy Muss 180х200 | 9 935 грн. |
Матрац HighFoam Zephyr Lazy Muss 180x200 | 12 419 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Muss 180х200 см (MTH-30544) | 9 935 грн. |
Закрити
Рекомендуємо