Матрац Latona Prime Zephyr Lazy Muss 120x200
від 6 347 до 8 531 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 100 кг Висота:15 см |
Модифікації Latona Prime Zephyr Lazy Muss 16
Характеристики
Latona Prime Zephyr Lazy Muss 120x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Latona Prime Zephyr Lazy Muss 120x200:
- Чохол — стрейч-жаккард, знімний на блискавці
Де купити Latona Prime Zephyr Lazy Muss 120x200
Сортувати
Матрас Highfoam Zephyr Lazy Muss 120х200 + наматрасник в подарок | 6 347 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Muss 120х200 см (EVR-5443) | 8 531 грн. |
Матрац HighFoam Zephyr Lazy Muss 120x200 | 8 531 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Muss 120х200 см (MTH-30534) | 6 825 грн. |
Закрити
Рекомендуємо