Біде Laufen Kartell 830331
Фото 6 |
Laufen Kartell 830331 |
|
Біде може продаватися без антибактеріальної (LCC) покриття
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Kartell 830331
Усі ціни 7 →Підвісне біде Laufen Kartell (H8303310003021) H8303310003021 | 15 150 грн. |
Підвісне біде Laufen Kartell (H8303310003021) | 10 492 грн. |
Биде подвесное Laufen Kartell с покрытием LCC H8303314003021 051587 | 20 075 грн. |
Біде підвісне Kartell H8303310003021 Laufen Швейцарія | 20 318 грн. |
Підвісне біде Laufen Kartell (колір-білий) (H8303314003021) H8303314003021 | 23 619 грн. |
Підвісне біде Laufen Kartell (H8303314003021) | 22 709 грн. |
Биде подвесное Laufen Kartell H8303310003021 046707 | 17 270 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →