Біде Villeroy & Boch Subway 2.0 540000
Фото 3 |
Villeroy & Boch Subway 2.0 540000 |
|
Моделі Villeroy & Boch Subway 2.0 540000R1, 540000R2, 540000R3 мають спеціальне покриття CeramicPlus (рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Додатково може комплектуватися інсталяцією
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Subway 2.0 540000
Усі ціни 18 →Біде Villeroy & Boch Subway 2.0 star white ceramicplus 540000R2 | 12 500 грн. |
Підвісне біде Villeroy&Boch Subway 2.0 (54000001) 54000001 | 17 018 грн. |
Біде підвісне VILLEROY&BOCH SUBWAY 2.0 біле 54000001 | 25 949 грн. |
Підвісне біде Villeroy&Boch Subway 2.0 (54000001) | 25 492 грн. |
Біде підвісне Villeroy & Boch Subway 2.0 54000001 | 11 840 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →