Змішувач Imprese Bilovec 40255
Відео 1Фото 3 |
Imprese Bilovec 40255 |
|
Аератор з шарнірним з'єднанням
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Bilovec 40255
Усі ціни 41 →Змішувач для біде Imprese Bilovec (колір - чорний матовий), без донного кл | 2 860 грн. |
Imprese Imprese Bilovec 40255 52718 | 2 600 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу IMPRESE BILOVEC на біде одноважільний хром | 2 600 грн. |
Змішувач для біде Imprese BILOVEC чорний матовий (40256) 40256 | 2 860 грн. |
Змішувач для біде Imprese Bilovec, хром 35 мм 40255 | 2 600 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →