Літня шина Laufenn S Fit EQ LK01 275/40 R20 106Y
Відео 5Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Laufenn S Fit EQ LK01 275/40 R20 106Y 275/40 R20 106 S 275/40 R20 106 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufenn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufenn.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufenn S Fit EQ LK01 275/40 R20 106Y
Усі ціни 36 →Шина Laufenn S-Fit EQ LK01 275/40 R20 106Y XL | 5 185 грн. |
Laufenn S-Fit EQ LK01 275/40 R20 106Y XL | 5 536 грн. |
Laufenn S Fit EQ (275/40R20 106Y) | 5 146 грн. |
Laufenn S FIT EQ LK01 275/40 R20 106Y XL | 5 969 грн. |
Летние шины Laufenn S-Fit EQ LK01 275/40 ZR20 106Y XL 1001508825 | 5 477 грн. |
ще 20 пропозицій
Встановлена боковина, вага шини більша якщо порівнювати з мішлен, але і ціна в рази адекватніша. Комфортна і не галаслива Тиха, комфортна Ні користуюся Laufenn S Fit EQ LK01 205/60 R16 96V кілька місяців |
Порадили цю гуму як більш дешевий аналог Hankook. 1-й сезон без проблем, 2-й сезон після зупинки зі 100 до 0 стерлася в одному місці і почала бити під час руху. Автомобілі Opel Astra не галаслива занадто м'яка і схильна до зносу користуюся Laufenn S Fit EQ LK01 195/65 R15 91V більше року |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Laufenn S Fit EQ LK01 275/40 R20 106Y
Ціни на Laufenn S Fit EQ LK01 275/40 R20 106Y |
---|---|---|---|---|
Laufenn S Fit EQ LK01 275/40 R20 106S | від 6 545 грн. | 1 пропозиція | ||
Laufenn S Fit EQ LK01 275/40 R20 106Y | від 5 103 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →