Зимова шина Laufenn I Fit LW31 175/65 R15 84T
Відео 16Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Laufenn I Fit LW31 175/65 R15 84T 175/65 R15 84 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufenn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufenn.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufenn I Fit LW31 175/65 R15 84T
Усі ціни 43 →Шина Laufenn I FIT LW31 175/65 R15 84T | 1 836 грн. |
Laufenn I Fit LW31 175/65 R15 84T | 1 976 грн. |
Laufenn i FIT + LW31 175/65 R15 84T XL | 2 200 грн. |
Laufenn I Fit (175/65R15 84T) | 1 821 грн. |
Зимние шины Laufenn I-Fit LW31 175/65 R15 84T 1000967778 | 1 886 грн. |
ще 20 пропозицій
Довго сумнівався брати гуму не надто відомого бренду і з малою кількістю відгуків, тим більше до цього їздив дорогою гумою, але зараз накочую мало за зиму і гума швидше від старості псується, тому завдання стояло купити не дорого і зі смаком, Laufenn за ціною просто відмінна, з чим не порівнювала скрізь вона краще у своїй ціновій категорії, загалом ризикнув і не пошкодував, спеціально не писав відгук поки не випав сніг, по асфальту поводилася добре, майже як літня, тиха і м'яка, по снігу копає добре, рушає з будь-яких накатаних перехресть впевнено, без буксу, по льоду звичайно не її стихія, б'єш по гальмах вибиває ABS, ну якщо їздити з головою думаю все буде норм, на льоду і шипи не завжди рятують. Загалом про свій вибір не шкодую та іншим рекомендую! Ціна/якість, м'яка, по асфальту як літня, тиха, посилена та жорстка боковина. Чи не розкручений бренд, ледь її стихія, потрібно бути акуратнішим Сергей Фирман: користуюся Laufenn I Fit LW31 205/60 R16 96H менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Laufenn I Fit LW31 175/65 R15 84T
Ціни на Laufenn I Fit LW31 175/65 R15 84T |
---|---|---|---|---|
Laufenn I Fit LW31 175/65 R15 84T | від 1 764 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →