Літня шина Nexen N`Fera RU1 275/40 R20 106Y
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera RU1 275/40 R20 106Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera RU1 275/40 R20 106Y
Усі ціни 31 →Шина Roadstone N Fera RU1 275/40 R20 106Y XL | 6 124 грн. |
Roadstone N'Fera RU1 275/40 R20 106Y XL | 6 376 грн. |
Roadstone N'Fera RU1 275/40 R20 106Y XL | 6 317 грн. |
Roadstone NFera RU1 275/40 R20 106Y XL | 7 105 грн. |
Летние шины Roadstone NFera RU1 275/40 ZR20 106Y XL 1000737172 | 6 455 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 2 4 |
Відносно недорога, міцна боковина, відносно м'яка не виявив Вячеслав Ре: користуюся Nexen N`Fera RU1 255/55 R18 109Y більше року |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →