Литий диск AEZ Kaiman 8x20/5x120 ET35 DIA72,6
Відео 2Фото 24 | від 7 522 до 21 091 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації AEZ Kaiman 34
Характеристики
AEZ Kaiman 8x20/5x120 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AEZ Kaiman 8x20/5x120 ET35 DIA72,6
Сортувати
Литые диски Aez Kaiman R20 W8 PCD5x120 ET35 DIA72.6 (high gloss) 100190688 | 7 844 грн. |
AEZ Kaiman high gloss 8,0x20/5x120 D72,6 ET35 HG | 7 523 грн. |
Диски Aez Kaiman 8x20 5x120 ET35 DIA72,6 (high gloss) | 7 522 грн. |
Aez Kaiman (R20 W8.0 PCD5x120 ET35 DIA72.6) High gloss | 7 753 грн. |
Aez Kaiman R20 W8 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Gunmetal Front Polished AKA0K9FP35 | 20 382 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі