Литий диск League LG 227 7x16/5x114,3 ET40 DIA73,1
від 3 564 до 4 473 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):73 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації League LG 227 1
Характеристики
League LG 227 7x16/5x114,3 ET40 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог League 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі League.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити League LG 227 7x16/5x114,3 ET40 DIA73,1
Сортувати
Диски League 227 7x16 5x114,3 ET40 DIA73,1 (BKF) | 3 593 грн. |
League LG-227 (R16 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1) BKF | 3 738 грн. |
League League 227 7x16 5x114.3 ET40 DIA73.1 BKF | 3 888 грн. |
League 227 7x16 5x114.3 ET40 DIA73.1 BKF | 3 950 грн. |
League 227 7x16 5x114.3 ET40 DIA73.1 BKF | 4 279 грн. |
Диски League LG 227 BKF R16 W7 PCD5x114,3 ET40 DIA73,1 ID1140 | 3 564 грн. |
Диск League 227 7x16 5x114.3 ET40 DIA73.1 BKF | 4 473 грн. |
Закрити
Схожі