Вантажна шина LEAO KTD300 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
LEAO KTD300 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEAO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEAO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LEAO KTD300 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 8 →Leao KTD300 (ведущая) (295/80R22.5 152M) | 14 056 грн. |
Leao KTD300 (приводная) 295/80 R22.5 152/148M 16PR | 13 850 грн. |
Leao KTD300 295/80 R22.5 152/148M | 13 550 грн. |
Шини Leao KTD300 (ведущая) 295/80 R22,5 152/148M 16PR | 13 503 грн. |
Грузовые шины Leao KTD300 (ведущая) 295/80 R22.5 152/148M 16PR 1002114250 | 13 812 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації LEAO KTD300 295/80 R22.5 152M
Ціни на LEAO KTD300 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
LEAO KTD300 295/80 R22.5 152L | від 13 800 грн. | 5 пропозицій | ||
LEAO KTD300 295/80 R22.5 152M | від 13 503 грн. | 8 пропозицій | ||
LEAO KTD300 315/70 R22.5 156L | від 13 900 грн. | 5 пропозицій | ||
LEAO KTD300 315/80 R22.5 156L | від 14 250 грн. | 9 пропозицій |