Кондиціонер LEBERG Loki Inverter LBS/LBU-LOKI12 32 м²
LEBERG Loki Inverter LBS/LBU-LOKI12 32 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:32 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:997/970 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Loki Inverter LBS/LBU-LOKI12
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEBERG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEBERG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації LEBERG Loki Inverter LBS/LBU-LOKI12
Ціни на LEBERG Loki Inverter LBS/LBU-LOKI12 |
---|---|---|---|---|
LEBERG Loki Inverter LBS/LBU-LOKI07 22 м² | від 8 065 грн. | 1 пропозиція | ||
LEBERG Loki Inverter LBS/LBU-LOKI09 26 м² | від 9 499 грн. | 1 пропозиція | ||
LEBERG Loki Inverter LBS/LBU-LOKI12 32 м² | від 9 729 грн. | 1 пропозиція | ||
LEBERG Loki Inverter LBS/LBU-LOKI18 50 м² | від 16 999 грн. | 1 пропозиція | ||
LEBERG Loki Inverter LBS/LBU-LOKI24 67 м² | від 21 799 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →