Кондиціонер TCL TAC-12CHSA/KI 35 м²
TCL TAC-12CHSA/KI 35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики TAC-12CHSA/KI
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TCL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TCL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації TCL TAC-12CHSA/KI
Ціни на TCL TAC-12CHSA/KI |
---|---|---|---|---|
TCL TAC-09CHSA/KI 25 м² | від 9 189 грн. | 1 пропозиція | ||
TCL TAC-12CHSA/KI 35 м² | від 9 885 грн. | 1 пропозиція | ||
TCL TAC-18CHSA/KI 52 м² | від 14 607 грн. | 1 пропозиція | ||
TCL TAC-24CHSA/KI 70 м² | від 20 150 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →