Лампочка LEDVANCE A60 8W 6500K E27
Фото 3 |
LEDVANCE A60 8W 6500K E27 8 Вт, 2700 К8 Вт, 6500 К |
|
Вбудований акумулятор ємністю 1800мАч, що дозволяє лампочці автономно працювати до 6 годин.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEDVANCE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEDVANCE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LEDVANCE A60 8W 6500K E27
Усі ціни 16 →Лампа світлодіодна LEDVANCE акумуляторна A60 8W 806Lm 6500К E27 (409985410 | 299 грн. |
Лампа світлодіодна LEDVANCE акумуляторна A60 8W 806Lm 6500К E27 (409985410 | 299 грн. |
Светодиодная лампа LEDVANCE аккумуляторная A60 8W 806Lm 6500К E27 40998541 | 329 грн. |
Лампочка LEDVANCE акумуляторна A60 8W 806Lm 6500К E27 (4099854102431) 4099 | 278 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації LEDVANCE A60 8W 6500K E27
Ціни на LEDVANCE A60 8W 6500K E27 |
---|---|---|---|---|
LEDVANCE A60 8W 2700K E27 | від 273 грн. | 15 пропозицій | ||
LEDVANCE A60 8W 6500K E27 | від 278 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →