Світильник LEDVANCE Classic Post Down E27
Фото 6 |
LEDVANCE Classic Post Down E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEDVANCE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEDVANCE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LEDVANCE Classic Post Down E27
Фасадний світильник LEDVANCE ENDURA POST DOWN E27 (4058075206526) | 1 489 грн. |
Світильник ENDURA CLASSIC POST [4058075206526] 212x195x127mm Ledvance | 1 984 грн. |
Світильник 220V IP44 212x195x127mm [4058075206526] Ledvance ENDURA CLASSIC | 1 340 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →