Лампочка Biom BT-516 A65 15W 4500K E27 (BT-516)
Biom BT-516 A65 15W 4500K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Biom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Biom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Biom BT-516 A65 15W 4500K E27
Світлодіодна лампа Biom BT-516 A60 15W-E27-4500К | 64 грн. |
Світлодіодна лампа Biom BT-516 A65 15W E27 4500К матова | 53 грн. |
Світлодіодна лампа BIOM 15W E27 4500K А65 (Груша) BT-516 | 85 грн. |
Світлодіодна лампа Biom ВТ-516 А60 15Вт E27 4500K матова | 67 грн. |
Світлодіодна лампа BIOM BT-516 А65 15W E27 4500K (Груша) | 57 грн. |
Модификації Biom BT-516 A65 15W 4500K E27
Ціни на Biom BT-516 A65 15W 4500K E27 |
---|---|---|---|---|
Biom BT-509 A60 10W 3000K E27 | від 41 грн. | 3 пропозиції | ||
Biom BT-510 A60 10W 4500K E27 | від 40 грн. | 4 пропозиції | ||
Biom BT-511 A60 12W 3000K E27 | від 43 грн. | 5 пропозицій | ||
Biom BT-512 A60 12W 4500K E27 | від 43 грн. | 5 пропозицій | ||
Biom BT-515 A65 15W 3000K E27 | від 53 грн. | 5 пропозицій | ||
Biom BT-516 A65 15W 4500K E27 | від 53 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →