Литий диск LegeArtis Concept-LR519 9,5x22/5x120 ET49 DIA72,6
від 8 652 до 9 230 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):49 мм |
Модифікації LegeArtis Concept-LR519 1
Характеристики
LegeArtis Concept-LR519 9,5x22/5x120 ET49 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LegeArtis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LegeArtis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити LegeArtis Concept-LR519 9,5x22/5x120 ET49 DIA72,6
Сортувати
Диск Replica LA LR519 9.5x22 5x120 ET49.0 DIA72.6 MGMF | 8 652 грн. |
Литые диски Legeartis LR519 Concept R22 W9.5 PCD5x120 ET49 DIA72.6 (MGMF) | 8 652 грн. |
Replica LegeArtis LR519 9,5x22/5x120 D72,6 ET49 MGMF | 8 652 грн. |
Replica LA Replica LA LR519 (R22 W9.5 PCD5x120 ET49 DIA72.6) MGMF | 8 652 грн. |
Диски Legeartis LR519 Concept 9,5x22 5x120 ET49 DIA72,6 (MGMF) | 8 652 грн. |
Legeartis LR519 Concept MGMF (R22 W9.5 PCD5x120 ET49 DIA72.6) | 8 652 грн. |
Диск LegeArtis Replica LR519 MGMF R22 W9,5 PCD5x120 ET49 DIA72,6 | 9 230 грн. |
Replica LegeArtis LR519 9.5x22 5x120 ET49 DIA72.6 MGMF | 8 980 грн. |
Диски Legeartis LR519 Concept R22 W9.5 PCD5x120 ET49 DIA72.6 (MGMF) | 8 998 грн. |
Закрити
Схожі