Литий диск LegeArtis Concept-MR541 8,5x18/5x112 ET56 DIA66,6
від 4 456 до 4 781 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):56 мм |
Модифікації LegeArtis Concept-MR541 3
Характеристики
LegeArtis Concept-MR541 8,5x18/5x112 ET56 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LegeArtis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LegeArtis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити LegeArtis Concept-MR541 8,5x18/5x112 ET56 DIA66,6
Сортувати
Диск Replica LA MR541 8.5x18 5x112 ET56.0 DIA66.6 MBPS | 4 456 грн. |
Replica LegeArtis MR541 8,5x18/5x112 D66,6 ET56 MBPS | 4 456 грн. |
Replica LA Replica LA MR541 (R18 W8.5 PCD5x112 ET56 DIA66.6) MBPS | 4 456 грн. |
Диск LegeArtis Replica MR541 Matt Black Polished Lip R18 W8,5 PCD5x112 ET5 | 4 781 грн. |
Закрити
Схожі