Конструктор Lego The Milano Spaceship Rescue 76021
Відео 16Фото 13 |
Закрити
Шапка
Lego The Milano Spaceship Rescue 76021 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego Marvel Super HeroesПорівняти в таблиці →
від 3 429 грн.
вік 10+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 900 шт, персонажів 9 шт
від 20 596 грн.
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 5201 шт, персонажів 31 шт, рухомі деталі
від 2 689 грн.
вік 10+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1108 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 2 697 грн.
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 359 шт, персонажів 4 шт
від 1 161 грн.
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 290 шт, персонажів 2 шт
від 469 грн.
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 154 шт, рухомі деталі
від 509 грн.
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 134 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 3 599 грн.
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 545 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 6 786 грн.
вік 14+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1901 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 1 633 грн.
вік 10+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 476 шт, рухомі деталі
від 3 499 грн.
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 456 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 700 грн.
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 133 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 2 299 грн.
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 268 шт, персонажів 6 шт
від 3 799 грн.
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 358 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 4 902 грн.
вік 4+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 150 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 3 479 грн.
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 258 шт, персонажів 5 шт
від 1 970 грн.
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 493 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
Відеоогляди
ОЧЕНЬ КРУТОЙ MILANO SPACESHIP 76021 / Лего / Lego
12 листопада 20181 840 переглядів
Lego SUPER HEROES 76021 Milano | TIMELAPSE
22 листопада 20153 487 переглядів
Обзор Набора LEGO (Marvel Super Heroes 76021)
28 квітня 20158 009 переглядів
Обзор набора LEGO Marvel Super Heroes 76021 Спасение на космическом корабле Милано
28 серпня 20144 539 переглядів
REVIEW: LEGO Guardians of the Galaxy MILANO SPACESHIP BATTLE SET 76021
8 травня 20236 206 переглядів
LEGO Marvel Guardians of the Galaxy The Milano Spaceship Rescue Review 76021
7 червня 201425 952 перегляда
Lego Marvel Superheroes The Milano Spaceship Rescue Set 76021 | Unbox Build Time Lapse Review
23 листопада 201521 818 переглядів
LEGO Guardians of the Galaxy Milano Spaceship Rescue Set Review! (76021)
1 травня 201555 575 переглядів
LIVE Build - LEGO The Milano Spaceship Rescue Set #76021 - PART 1
18 липня 20173 620 переглядів
Lego Milano 76021 vs 76081 Review & Comparison
11 березня 201728 331 перегляд
LEGO Marvel Super Heroes Guardians of the Galaxy 76021 Review: The Milano Spaceship Rescue
2 червня 20142 669 переглядів
LEGO Marvel : 76021 "Milano Spaceship Rescue" - Review
10 червня 2014103 427 переглядів
LEGO Guardians of the Galaxy Milano Spaceship 76021 Marvel Review - BrickQueen
7 червня 201443 572 перегляда
Lego Super Heroes 76021 The Milano Spaceship Rescue - Lego Speed Build
4 червня 2014620 597 переглядів
LEGO Guardians of the Galaxy Milano Spaceship Rescue Review! 76021
31 травня 2014614 684 перегляда
MILANO SPACESHIP Rescue 76021 Lego Guardians of the Galaxy Stop Motion Set Review
7 червня 20141 190 668 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 9 758 грн.
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 747 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 8 389 грн.
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 604 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 8 599 грн.
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 699 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 8 607 грн.
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 545 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 8 944 грн.
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 722 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 9 805 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 724 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 9 794 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 557 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 622 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 9 783 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 575 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 9 998 грн.
вік 8+, для хлопчиків, робототехніка, деталей 695 шт, рухомі деталі, мотор
від 9 260 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 543 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 10 499 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 659 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі