Вимикач Legrand Forix 782380
Фото 3 |
Legrand Forix 782380 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Forix 782380
Вимикач одноклавішний Legrand Forix сірий IP44 782380 | 256 грн. |
Вимикач одноклавішний Legrand Forix IP44 10 АХ Сiрий (782380) | 306 грн. |
Вимикач 1 клавішний Legrand Forix IP44 10A 782380 серій | 276 грн. |
Вимикач накладний 1-клавішний IP44, Forix™ 782380, колір сірий Legrand | 307 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →