Вимикач Legrand Forix 782430
Відео 1Фото 3 |
Legrand Forix 782430 |
|
У вимикач опційно можна встановити світлодіодну лампу для підсвічування
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Forix 782430
Legrand Legrand Forix (Quteo) (782430) 782430 | 113 грн. |
Вимикач одноклавішний Legrand Forix слонова кістка 782430 | 105 грн. |
Вимикач одноклавішний Legrand Forix 10 АХ Кремовий (782430) | 113 грн. |
Вимикач 1 клавішний Legrand Forix IP20 10A 782430 слонова кістка | 102 грн. |
Вимикач накладний 1-клавішний, Forix™ 782430, колір слонова кістка Legrand | 114 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →