Вимикач Videx VF-BNSW1-SS
Фото 6 |
Videx VF-BNSW1-SS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSW1-SS
Усі ціни 13 →Вимикач одноклавішний Videx Binera срібний шовк 24890 | 123 грн. |
Вимикач одноклавішний Videx Binera срібний шовк VF-BNSW1-SS | 123 грн. |
Выключатель Videx BINERA 1кл серебряный шёлк (VF-BNSW1-SS) VF-BNSW1-SS | 179 грн. |
1-клавішний вимикач VIDEX Binera Сріблястий (VF-BNSW1-SS) | 117 грн. |
Вимикач Сріблястий шовк 1кл BINERA(VF-BNSW1-SS) | 111 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Videx VF-BNSW1-SS
Ціни на Videx VF-BNSW1-SS |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSW1-CR | від 90 грн. | 10 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW1-W | від 90 грн. | 13 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW1-BG | від 111 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNSW1-SS | від 111 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →