Вимикач Legrand Valena 752501 (752501)
Legrand Valena 752501 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena 752501
Усі ціни 13 →Legrand Legrand Valena Life (752501) 752501 | 195 грн. |
LEGRAND 10АХ 250В, Слоновая кость, Valena LIFE (752501) | 195 грн. |
Вимикач Legrand 10АХ 250В, автоматичні клеми ivory, Valena LIFE 752501 | 195 грн. |
LEGRAND 10АХ 250В, Слоновая кость, Valena LIFE (752501) | 195 грн. |
Вимикач одноклавішний Legrand Valena Life слонова кістка 752501 | 195 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →