Розетка Legrand Valena Classic 774230 білий
Legrand Valena Classic 774230 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Classic 774230 білий
Усі ціни 12 →LEGRAND Valena Classic информационная 1хRJ45 кат.5e UTP (774230) | 531 грн. |
Legrand Legrand Valena (774230) 774230 | 531 грн. |
Розетка Legrand Valena Classic інформаційна 1хRJ45 кат.5e UTP 774230 | 531 грн. |
LEGRAND Valena Classic информационная 1хRJ45 кат.5e UTP (774230) | 531 грн. |
Розетка одномісна Legrand Valena біла CAT5 RJ45 UTP з захватами 774230 | 531 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Legrand Valena Classic 774230
Ціни на Legrand Valena Classic 774230 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Classic 774238 | від 531 грн. | 2 пропозиції | ||
Legrand Valena Classic 774130 бежевий | від 531 грн. | 3 пропозиції | ||
Legrand Valena Classic 774230 білий | від 529 грн. | 12 пропозицій | ||
Legrand Valena Classic 774138 слонова кістка | від 531 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →