Вимикач Legrand Valena 774305 (774305)
Фото 4 |
Legrand Valena 774305 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena 774305
Усі ціни 16 →Legrand Legrand Valena (774305) 774305 | 299 грн. |
LEGRAND двухклавишный 10АХ 250В Valena Classic, Слоновая кость (774305) | 299 грн. |
Вимикач двоклавішний 10АХ 250В Valena Classic Legrand, Слонова кістка 7743 | 299 грн. |
Вимикач двохклавішний Legrand Valena слонова кістка 774305 | 299 грн. |
LEGRAND двухклавишный 10АХ 250В Valena Classic, Слоновая кость (774305) | 299 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →