Рамка для розетки / вимикача Legrand Valena 774352
Фото 4 |
Legrand Valena 774352 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena 774352
Усі ціни 15 →Legrand Legrand Valena 774352 | 115 грн. |
LEGRAND 2 поста Valena Classic, Слоновая кость (774352) | 115 грн. |
Рамка 2 пости Valena Classic Legrand, Слонова кістка 774352 | 115 грн. |
Рамка двохмісна Горизонтальна Legrand Valena слонова кістка 774352 | 115 грн. |
LEGRAND 2 поста Valena Classic, Слоновая кость (774352) | 115 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Legrand Valena 774352
Ціни на Legrand Valena 774352 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena 774352 | від 115 грн. | 15 пропозицій | ||
Legrand Valena 774452 | від 115 грн. | 2 пропозиції | ||
Legrand Valena 770492 | від 547 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →