Вимикач Legrand Valena 774301
Legrand Valena 774301 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena 774301
Усі ціни 17 →Legrand Legrand Valena (774301) 774301 | 191 грн. |
LEGRAND 10АХ 250В Valena Classic, Слоновая кость (774301) | 191 грн. |
Вимикач 10АХ 250В Valena Classic Legrand, Слонова кістка 774301 | 191 грн. |
Вимикач одноклавішний Legrand Valena слонова кістка 774301 | 191 грн. |
LEGRAND 10АХ 250В Valena Classic, Слоновая кость (774301) | 191 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →