Рамка для розетки / вимикача Legrand Valena Classic 774354
Legrand Valena Classic 774354 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Classic 774354
Усі ціни 17 →Legrand Legrand Valena 774354 | 410 грн. |
LEGRAND 4 поста Valena Classic, Слоновая кость (774354) | 410 грн. |
Рамка 4 поста Valena Classic Legrand, Слонова кістка 774354 | 410 грн. |
Рамка чотирьохмісна горизонтальна Legrand Valena слонова кістка 774354 | 410 грн. |
LEGRAND 4 поста Valena Classic, Слоновая кость (774354) | 410 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →