Рамка для розетки / вимикача Legrand Valena Classic 770153
Legrand Valena Classic 770153 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Classic 770153
Усі ціни 17 →Legrand Legrand Valena 770153 | 551 грн. |
LEGRAND 3 поста Valena Classic, Алюминий (770153) | 551 грн. |
Рамка 3 поста Valena Classic Legrand, Алюміній 770153 | 551 грн. |
LEGRAND 3 поста Valena Classic, Алюминий (770153) | 551 грн. |
Рамка трьохмісна горизонтальна Legrand Valena алюміній 770153 | 551 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →