Вимикач Legrand Valena Allure 752708
Legrand Valena Allure 752708 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Allure 752708
Усі ціни 9 →Вимикач двохклавішний Legrand Valena Allure прохідний білий 752708 | 447 грн. |
Legrand Legrand Valena Allure 752708 | 447 грн. |
Перемикач 2-клавішній Valena ALLURE Legrand, Білий 752708 | 447 грн. |
Переключатель Legrand 2-клавишный, автоматические клеммы Белый, Valena ALL | 447 грн. |
Legrand Выключатель Valena Allure 2 кл., проходной, белый (752708) 752708 | 449 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →