Ноутбук Lenovo IdeaPad 5 15IAL7 [5 15IAL7 82SF00G7RA]
Відео 1Фото 58 | від 17 905 до 21 499 грн. Порівняти ціни 4 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i3, 1215U, 0.9 ГГц Відеокарта:UHD Graphics 64EUs ОЗП:8 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:1.8 кг |
Модифікації Lenovo IdeaPad 5 15IAL7 7
Характеристики
Lenovo IdeaPad 5 15IAL7 [5 15IAL7 82SF00G7RA] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo IdeaPad 5 15IAL7 [5 15IAL7 82SF00G7RA]
Сортувати
Lenovo IdeaPad 5 15IAL7 Storm Grey (82SF00G7RA) | 17 905 грн. |
Lenovo IdeaPad5 15IAL7 Grey (82SF00G7RA) 82SF00G7RA | 21 499 грн. |
Lenovo IdeaPad 5 15IAL7 Storm Grey (82SF00G7RA) | 17 905 грн. |
Закрити
Якщо дуже коротко, то ноутбук чудовий! Купував ще за 25к грн, і за ці гроші кращого варіанту для офісу/програмування я тоді не знайшов. В мене версія на 16/512 з процесором core i5 1240P 1. Матеріали корпусу. Тактильно приємний метал.
2. Клавіатура найкраща з усіх, які я коли-небудь користувався, є дворівнева підсвітка. 3. Продуктивності для мої задач вистачає(офіс, відео, програмування). 4. Максимальна температура яку я бачив була 70 градусів Цельсія. 5. Тачпад звичайний, палець ковзає нормально, але краще використовувати мишу. 6. Екран для такої ціни приємний. Яскравості трошки не вистачає на сонці, але кольори за свою ціну нормальні(точні цифри не скажу). 7. Кількість портів. USB-C тут наскільки я знаю повноцінний, тобто може виводити картинку і заряджатися, але я не перевіряв, тому не впевнений. Ноутбук можна заряджати через будь-який. 1. Батарея. При максимальному енергозбереженні мені вистачало на 3-8 годин, в залежності від навантаження.
2. Звук. Для перегляду фільмів, відео нормально, а от для прослуховування музики не підходить. Єгор Міщенко: користуюся Lenovo IdeaPad 5 15IAL7 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Рекомендуємо