Монітор Lenovo D32-40 31.5 " чорний (66FCGAC2EU)
Фото 8 |
Lenovo D32-40 31.5 " чорний
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo D32-40 31.5 " чорний
Усі ціни 9 →Монітор Lenovo D32-40 (66FCGAC2EU) 66FCGAC2EU | 8 062 грн. |
Монітор Lenovo 31,5" D32-40 (66FCGAC2EU) | 12 997 грн. |
Lenovo 31,5" D32-40 (66FCGAC2EU) | 12 680 грн. |
Lenovo 31,5" D32-40 (66FCGAC2EU) | 12 997 грн. |
ЖК монитор Lenovo D32-40 (66FCGAC2EU) | 8 099 грн. |
ще 4 пропозиції