Зарядний пристрій Lenovo Go 130W Multi-Port Charger (NBDOKLEN101)
Відео 1Фото 6 |
Lenovo Go 130W Multi-Port Charger |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo Go 130W Multi-Port Charger
Усі ціни 8 →Блок питания для планшета Lenovo Go 130w Multi-Port Charger (g0a6130weu) | 4 201 грн. |
Зарядное устройство для Lenovo Go 130W Multi-Port Charge r Go 130W Multi-P | 3 977 грн. |
Lenovo Блок живлення до планшета Lenovo Go 130W Multi-Port Charger (G0A613 | 4 052 грн. |
Блок живлення до планшета Lenovo Go 130W Multi-Port Charger (G0A6130WEU) G | 4 052 грн. |
Зарядний пристрій Lenovo Go 130W Multi-Port Charge r Go 130W Multi-Port Ch | 4 011 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →